Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Parking w Balicach - sprawdź pełną ofertę

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się w podróż musimy dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, ale to rodzi pytanie: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy postawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]