Wyjeżdzasz na wakacje? Skorzystaj z usług hotelu dla zwierząt

Wyjeżdzasz na wakacje? Skorzystaj z usług hotelu dla zwierząt

Hotel dla zwierząt to alternatywa dla właścicieli czworonogów. Planujesz wakacje i nie możesz zabrać ze sobą psa? Profesjonalny petsitter właściwie zadba o Twojego psa! Co oferuje pet hotel?

Petsitterw Warszawie – indywidualna opieka nad zwierzęciem

Właściciele psów nie muszą już martwić się, co zrobić z ukochanym pupilem w czasie urlopu lub służbowego wyjazdu. Hotel dla zwierząt w Warszawie oferuje wszechstronne usługi związane z opieką nad czworonogami. Doświadczona kadra pracowników zapewnia pupilom pełen wachlarz zabaw, a także czuwa nad ich bezpieczeństwem. Pet hotel dysponuje klimatyzowanymi, komfortowymi boksami. W ośrodku znajduje się do ośmiu oszklonych stanowisk, z których każde posiada okno, dzięki czemu pies widzi, co dzieje się na zewnątrz. W psim hotelu każdy zwierzak jest traktowany w sposób indywidualny, zarówno pod względem diety, jak i kwestii zdrowotnych. Jest to doskonała propozycja dla osób, które pragną zapewnić zwierzęciu najlepszą opiekę na czas wyjazdu.

Pet hotel – rozległy zakres usług

W hotelu pracują doświadczeni opiekunowie, którzy cechują się empatią oraz szacunkiem w stosunku do zwierząt i szybko odpowiadają na wszelkie potrzeby psów. Maksymalne bezpieczeństwo zwierząt gwarantują również monitorowane pomieszczenia. Czworonogi są regularnie wyprowadzane na spacery po pobliskich terenach leśnych, gdzie mają możliwość obcować z naturą. Nad ich harmonijnym rozwojem psów czuwa zoopsycholog – zwierzęta mogą brać udział w zajęciach socjalizacyjnych. Karma jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego pupila. Hotel zapewnia również opiekę weterynarza.