Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

Wygodne, poręczne dania na przyjęcia – o cateringu kanapkowym

Przekąski cateringowe - dowiedz się więcej o ofercie na https://tinyurl.com/yf2x6poq.

Przygotowanie nawet dużej imprezy nie jest problemem, gdy mamy wystarczająco czasu na zakupy potrzebnych produktów, jak również późniejsze własnoręczne preparacja z nich pysznych przekąsek dla zaproszonych gości uroczystości. Co prawda nie każdy ma taką możliwość, lecz nie oznacza to od razu, że powinno się odpuścić zamiar świętowania znaczącego wydarzenia. W takiej sytuacji zalecamy zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Catering kanapkowy – poręczne porcje na “jeden kęs”

Catering kanapkowy, określany także jako finger food catering, to usługa kierowana przede wszystkim do firm, lecz decydują się na nią dość często również osoby prywatne i różne stowarzyszenia organizujące wykwintne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie imprezy w posiłki w wariancie finger food, a więc drobne przekąski, które można zjeść na stojąco i nie używając sztućców. Przy idealnym cateringu finger food nie ma potrzeby korzystać talerzyka – to dosłownie danie na “jeden gryz”. Finger food to na ogół sandwicze, koreczki lub tartoletki owocowe oraz warzywne. Ten model cateringu znakomicie zdaje egzamin na uroczystościach, gdzie zależy nam na bliskiej interakcji zaproszonych gości. Pozwala on na prowadzenie swobodnych rozmów, przy czym nie ogranicza kontaktu tylko do gości usadzonych przy konkretnym stoliku.

Catering finger food – idealna opcja dla eventów organizowanych w małych salach

Zamówienie organizacji cateringu z przekąskami zewnętrznej firmie ma mnóstwo atutów, które dostrzegą zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Przede wszystkim w ten sposób pozbywamy się kłopotów z ułożeniem stołów i stresu z planowaniem usadzenia uczestników bankietu. Ciepłe i schłodzone napoje oraz zakąski leżą na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Ułatwia to organizację imprez zwłaszcza w małych pomieszczeniach, gdzie wykorzystanie właściwej liczby stolików byłoby problemem. Finger food catering w okamgnieniu powoduje także, że bankiet ma mniej formalną, przyjemniejszą atmosferę. Warto zaznaczyć, iż menu z drobnych przekąsek jest statystycznie tańsze niż wyrafinowane obiady, a dodatkowo zapewnia większą swobodę dopasowania ich do tendencji żywieniowych uczestników uroczystości. Co najważniejsze, catering kanapkowy nie wymaga dostępu do sprzętu kuchennego, a to częstokroć bywało główną przeszkodą przy organizacji wydarzeń firmowych.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]