Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Jeżeli potrzebujesz szczegółowych wiadomości dotyczących tworzenia wirtualnego spaceru VR, kliknij w to miejsce.

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa ewentualnie nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą powinno się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – popraw konkurencyjność swojej firmy na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia tworzące realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przeskakiwać do następnych lokalizacji nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element zostajemy przeniesieni do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy związane z tym opłaty. Możemy go jednak publikować dla klientów na stronie www naszej firmy.

Dlaczego opłaca się dodać do wizytówki wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku względów. Główny z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google Moja Firma będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy dość szybko i – co równie istotne – w przystępnej cenie stworzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Możemy też zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet medycyny estetycznej czy restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać również wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, żeby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]