Uzupełnij wizytówkę firmy w Mapach Google o wirtualny spacer

wirtualny spacer w Google Moja Firma, wizytówka firmy w Mapach Google

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie znaczący punkt reklamy marki w sieci. Z jej pomocą będziemy widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i umożliwia to pozyskanie wielu klientów. Istnieje doskonały sposób, aby wśród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej lokalizacji zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i wyprzedzić konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze efektywniejsza? Czy warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swoim mieście

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej miejscowości. Od tego momentu jesteśmy oznakowani na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników poszukujących konkretnych firm, marek lub ofert. Jednak sama widoczność w tym miejscu może nie wystarczyć, aby zdystansować konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, należy wykonać kilka dodatkowych kroków, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Bezsprzecznie należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google adresu strony internetowej firmy, stosownego opisu firmy, wszelkich aktualnych danych i dodanie estetycznych zdjęć. Jest również inna bardzo dobra metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się na tle wielu marek, gdyż nadal mało firm ją używa. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący nasz lokal bądź biuro. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki spacer możemy również odbywać na różnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak niedużo przedsiębiorstw postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma bardzo wiele zalet i jest skuteczną metodą na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Warto uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, bowiem sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe fotografie oraz wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość obejrzenia naszej firmy, hotelu czy kliniki, częściej przekonają się do skorzystania z naszych usług. Raz wydane środki na opracowanie takiego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]