Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Poznaj więcej szczegółów o serwisie okien na https://serwismeteo.pl.

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona doświadczony serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są narażone na różnego rodzaju wykrzywienia i zniszczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie oddziałują też warunki atmosferyczne – wahania temperatur, deszcz czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się wezwać zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, redukują docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien może także przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]