Sprzedajesz nieruchomości? Zdobądź klientów dzięki wirtualnym spacerom 3D

Sprzedajesz nieruchomości? Zdobądź klientów dzięki wirtualnym spacerom 3D

Zainteresowany wnętrzami firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości? Zajrzyj tutaj.

Wirtualny spacer z modelem 3D to znakomita metoda na przedstawienie potencjalnym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, które mają zamiar np. wynająć. Dla większości klientów okazja do zobaczenia takiego pomieszczenia przed skorzystaniem z oferty jest bardzo istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery i modele 3D? Jak można zastosować taką wizualizację do promocji i czy warto to robić? Na te pytania odpowiemy w dalszej części artykułu.

Do czego służy wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie wielu fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W takim modelu widoczny jest układ wszystkich lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, przybliżać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany odbiorcom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do całej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od wykonania samego modelu wnętrza 3D, możemy również wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To opcja ciesząca się dużą popularnością. Polega ona na tym, że oprócz przeglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, przykładowo hotelu lub siedziby przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie przerzucić się jednym kliknięciem do dowolnego pomieszczenia, a następnie rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia też przechodzić do kolejnych wnętrz zupełnie jak w rzeczywistości.

Jak mogę wykorzystać wnętrza 3D?

Przy użyciu wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie pokazać klientom konkretną nieruchomość i jej wnętrza. Taką formę promocji można użyć do prezentacji restauracji, hotelu bądź pracowni, a także w prosty sposób pokazać dużemu gronu zainteresowanych wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, jeśli sprzedajemy budynek, by potencjalni klienci byli w stanie wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest kilka argumentów, dla których powinno się przygotować wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to sposobność opublikowania ich w Mapach Google, na naszej stronie firmowej lub dodanie ich do wielu pomocnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej przekonać klientado zamówienia naszych usług. Internauci, którzy poznają bliżej naszą firmę zaczną darzyć ją dużo szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako profesjonalną markę. Jest to także znakomita metoda na wyróżnienie się na tle konkurujących z nami podmiotów, gdyż obecnie – pomimo ogólnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można uzyskać w łatwy sposób — trzeba po prostu zamówić jego opracowanie u zawodowego fotografa.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]