Samolotem czy busem do Niemiec – jaki transport wybrać?

Samolotem czy busem do Niemiec – jaki transport wybrać?

Republika Federalna Niemiec to jeden z najchętniej wybieranych kierunków podróży – według badań agencji pracy planuje tam wyjechać nawet co piąta osoba zainteresowana emigracją zarobkową. Dlaczego Polacy tak ochoczo wyjeżdżają za Odrę? Jaki środek transportu najczęściej wybierają?

Przewozy z Polski do Niemiec – bezpiecznie i komfortowo

Według bieżących statystyk w Niemczech mieszka ponad 600 tysięcy Polaków – nasi rodacy wyjeżdżają za Odrę w głównej mierze w celach zarobkowych. Niemcy są także obiektem zainteresowania turystów, ale Polaków przyciągają także koncerty gwiazd muzyki czy sklepy. W jaki sposób podróżujemy? Duża część osób wybiera bogato wyposażone busy Polska-Niemcy, które gwarantują bezpieczne i wygodne dotarcie do celu. Popularnością cieszą się przewozy Polska-Niemcy organizowane przez poEuropie.pl – firma zapewnia komfortowo wyposażoną flotę pojazdów, które docierają między innymi do miast na trasie Brema, Berlin, Hanower, a także Moguncja, Würzburg czy Bamberg. Busy z Polski do Niemiec obsługują województwo podkarpackie, świętokrzyskie, dolnośląskie, małopolskie, śląskie i opolskie.

Busy Polska-Niemcy w opcji door-to-door

Liczysz na wygodny przejazd i sprawne dotarcie do miejsca docelowego? Komfortowe busy do Niemiec spełnią Twoje oczekiwania. Pojazdy, które zapewnia przewoźnik wyposażone są w wygodne fotele, posiadają dwustrefową klimatyzację i zapewniają podróżnym dużo przestrzeni. Przewozy realizowane są busami typu Ford Transit, które regularnie przechodzą badania techniczne i zapewniają komfortową podróż. Busy Niemcy-Polska posiadają na pokładzie odtwarzacz DVD, jak również bezprzewodowy internet Wi-Fi na terenie Polski.