Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

Chcesz sprawdzić, komu zlecić organizację imprez firmowych? Na co czekasz? Koniecznie skieruj się na palacradziwillow.pl.

Imprezy firmowe to nie tylko weekendy integracyjne bądź pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, które mają na celu zbudowanie głębokich więzi między pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, np. po to, by uczcić osiągnięte sukcesy, jak również różne gale dla wspólników biznesowych, konferencje oraz szkolenia. Takie wydarzenia wymagają należytego przygotowania, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

O czym pamiętać szukając miejsca na organizację imprezy firmowej

Gdy nie posiadamy w firmie przystosowanych wnętrz, w których można urządzać bankiet, trzeba poszukać ofert wynajmu lokali, które zmieszczą wszystkich zaproszonych gości wydarzenia. Kluczowe jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim stylem do klasy organizowanego wydarzenia. Ekskluzywne gale dla kontrahentów firmy, w trakcie których celebrowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie mogą mieć miejsca w zwykłym lokalu. Warto w takich sytuacjach zaplanować imprezę w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które wyraźnie zaakcentuje ważność wydarzenia. A jeżeli na event sproszeni zostaną goście nie mieszkający w najbliższej okolicy lokalu, powinno się wybrać salę, znajdującą się niedaleko bogatej bazy noclegowej, do której można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj gościom nieskazitelną obsługę

W toku organizacji eventu firmowego nie wolno zignorować tak ważnej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom gorących oraz zimnych napojów i posiłków. Trafnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania profesjonalnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w wyznaczoną lokalizację smakowitych potraw dla uczestników, ale również doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i zajmie się ustawieniem stolików. Podczas prestiżowych imprez wskazane jest również zapewnienie gościom najlepszej obsługi. Powinno się zatem postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki, jak również wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko apetyczne, lecz i imponujące wizualnie dania.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]