Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Kraków architekt, biuro projektowe Kraków

Biuro projektów świadczy obszerne spektrum usług – realizuje marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w praktycznym i komfortowym domu jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji publicznych czy firm. Architekt wykonuje kompleksowy projekt obiektu, a następnie aktywnie dogląda rozwoju robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje renowację domu lub występuje z propozycją aranżacji już istniejących rezydencji.

W czym wesprze Cię profesjonalna pracownia architektoniczna?

Szukasz oryginalnych, nieszablonowych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się na tle innych domków w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie praktyczny, a równolegle po prostu przytulny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z obecnymi nurtami architektonicznymi.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zrealizować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i aranżacji mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Wykonane realizacje to m.in. pensjonaty, biura, żłobki czy obiekty rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, jak również indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może również przygotować plan praktycznych i przestronnych szaf wnękowych, które umożliwią maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]