Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Więcej w temacie parking lotnisko Kraków Balice na https://pandaparking.pl

Możliwość dotarcia nawet w bardzo oddalone miejsca świata, wygoda oraz szybkość – to największe atuty lotów samolotem, które sprawiły, że tego typu wyprawy zdobyły olbrzymią popularność. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością konieczność dostania się do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu musi przecież przebyć kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne komplikacje połączone z przyjazdem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Tani parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą śmiało zaplanować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dotrzeć prywatnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, więc w trakcie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, tym samym nie trzeba martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest niezmiernie istotne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja wsparcia personelu

Jeśli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking strzeżony w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się też szeregu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Dodatkowo kierowcy mogą uzyskać asystę obsługi parkingu w nagłych wypadkach, takich jak spadek ciśnienia w oponach czy rozładowany akumulator.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]