Opieka nad grobem

Opieka nad grobem

Jeśli potrzebujesz zlecić opiekę nad grobami Kraków, skieruj się w to miejsce

Oblicze pomników zmarłych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – także, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym mieszkamy. Prawdziwe trudności zaczynają się natomiast, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy w miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą pozostać brudne – doskonałym wyjściem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się bierze?

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo znaleźć również osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często proponują również pochodne usługi, takie jak montaż ławek albo doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, które będziemy musieli zapłacić osobom opiekującym się miejscami spoczynku naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od rodzaju usług – jeśli decydujemy się na jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło grób co miesiąc, musimy pogodzić się z kosztem około 400 złotych co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż stawki zależne są także od rozmiarów grobów, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]