Masz problem z aktualizacją WordPressa? Zleć to specjaliście!

Masz problem z aktualizacją WordPressa? Zleć to specjaliście!

Szukasz korzystnej oferty opieki WordPress? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, który powstał w głównej mierze jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się jednym z najczęściej wykorzystywanych systemów zarządzania treścią. Dzięki temu, iż jest szybki i bez problemów można opanować zasady posługiwania się nim, stosuje się go w tej chwili do tworzenia złożonych stron oraz sklepów e-commerce. Jednakże ten system zarządzania treścią może być powodem kłopotliwych niespodzianek, zatem ważną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Opieka techniczna WordPress – nie lekceważ regularnej instalacji najnowszych wersji CMS-a

Posiadanie strony www na najświeższej edycji CMS-a jest bezspornie nadrzędnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Często jednakże firmy po uruchomieniu strony zapominają o regularnym wdrażaniu nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji używanych wtyczek, przez co narażają witrynę na ataki cyberprzestępców czy zawirusowanie. Ponadto, mimo iż WordPress jest niezwykle nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z nieoczekiwanymi kłopotami z poprawnym funkcjonowaniem sklepu lub strony. Tym samym istotne jest, by działanie to przeprowadzała zawsze osoba zaznajomiona z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie działu informatycznego, powinno się polecić aktualizację WordPressa zewnętrznemu specjaliście.

Aktualizowanie WordPressa – oferta dla firm oraz blogerów

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa adresowana zwłaszcza do użytkowników biznesowych, tak większych jak i niewielkich podmiotów, którym zależy na wydajnym oraz ciągłym działaniu ich strony, a także zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest także freelancerom i blogerom utrzymującym prywatne strony www. W podstawowym pakiecie usługi zawarta wykonanie aktualizacji CMS-a, likwidowanie następstw ataków hakerskich i pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych. W ofercie wyższych pakietów dostępne są także przeróżnego typu monitoringi (np. logowań użytkowników, zmian wtyczek oraz zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]