Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Korzystna oferta domu weselnego.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni narzeczonych oraz sproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie najlepszej sali weselnej, w której goście spędzą ten niepowtarzalny dzień w komfortowych warunkach.

Miejsce na wesele – zwróć uwagę na jego dystans od kościoła i pojemność

Wybierając miejsce na wesele narzeczeni powinna rozważyć kilka znaczących okoliczności. Przede wszystkim musi znać ilość zaproszonych znajomych i krewnych, żeby być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, by mieli gdzie tańczyć. Ponadto para młoda powinna sprawdzić w jakiej odległości od miejsca ślubu znajduje się dom weselny oraz czy dojazd do niego będzie łatwy. Jeśli na wesele zaproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, warto szukać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się bogata baza hotelowa. Ostatnią kwestią jest sama organizacja wesela, czyli przystrojenie stołów, przygotowanie menu i załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Takie tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na ponad setkę zaproszonych

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą wyprawić przyjęcie ślubne w nadzwyczaj malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach wesela odbywają się od setek lat, a każde z nich wyróżnia się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć ok. 130 osób. Wesele można wyprawić również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, iż umiejscowiony jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku weselnego po ceremonii do sali weselnej nie powinien więc trwać dłużej aniżeli w przybliżeniu pół godziny.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]