Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Skieruj się w to miejsce i dowiedz się, komu zlecić pozycjonowanie stron Kraków.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda korzystania z niego do znalezienia potrzebnych usług i towarów spowodowała, iż każda marka chce teraz wybić się w sieci. Naturalnie, samo postawienie strony firmowej nie zagwarantuje, że nowi klienci do nas trafią – istotna jest bowiem obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Sporo małych przedsiębiorstw, które działają jedynie w określonym województwie bądź wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie bądź w Wrocławiu, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla niewielkich podmiotów

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert usług czy też sklepów korzystają głównie z fraz lokalnych, innymi słowy obejmujących nazwę jakiejś miejscowości, jak np. “cukiernia kraków”, “malarz kraków” czy “sklep plastyczny kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych przedsiębiorstw na pokazanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, zamieszkującym daną miejscowość. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, iż działania SEO skierowane są na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, m.in. przez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i projektowaniem stron internetowych od prawie 15 lat. Przez ten okres do głębi rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym podmiotom poprawić widoczność ich stron www i tym sposobem pozyskać nowych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony, a także rozwinięcie treści. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować codziennie rezultaty pozycjonowania.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]