Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

Pragniesz poznać więcej szczegółów o organizacji wesel w Krakowie? Wejdź na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Spotkania okolicznościowe, które są z reguły istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak śluby, chrzty bądź komunie, od wielu już lat nie są już organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Współcześnie są to wydarzenia, na których bawi się nieraz ponad stu gości. Zrozumiałe jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości sama zaplanować menu, a później przygotować i dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli zabawa przewidziane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też daje się zauważyć spore zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering weselny – pyszne posiłki, które zachwyci gości

Organizowanie przyjęcia weselnego to ogromny stres, spowodowany licznymi godzinami straconymi na sporządzanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń, dobór dekoracji sali oraz szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba zagwarantowania odpowiedniej ilości zakąsek i trunków serwowanych podczas zabawy, a co najważniejsze – przygotowanie gorącego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zbierze ich przy wspólnym stole. na zabawie weselnej powinien mieć znakomitą oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, iż stoły będą poprawnie nakryte i pięknie udekorowane, dania będą wyśmienite i ładnie ułożone na talerzach, jak również że obsługa na czas będzie serwować biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych managerów, kelnerów i kucharzy, wprawionych w obsłudze eventów zarówno w salach, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Catering weselny – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi normami, tak w przedmiocie zabaw dla zaproszonych, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają przygotowany wstępnie spis sugerowanych dań głównych, trunków oraz deserów pasujących do stylistyki wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy bądź pozyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający może zatem samodzielnie złożyć kartę dań z proponowanych potraw. Trzeba jednakże zaakcentować, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie kontrahenta podejmują się przyrządzenia indywidualnych kompozycji dań.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]