Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Dalsze informacje o cateringu na imprezy na lastrada.pl.

Lato obfituje w niezmiernie popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe czy wydarzenia na świeżym powietrzu, ale w gruncie rzeczy co rusz w różnych miejscowościach kraju odbywają się gale, konferencje bądź benefisy. Takie eventy potrzebują odpowiedniej oprawy, której obowiązkowym elementem są profesjonalnie przyszykowane i apetyczne posiłki. Dobrym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – istotna jest całość oprawy

Zdecydowałeś się już na lokalizację, w którym zorganizujesz piknik lub zabukowałeś salę na event? Świetnie! Teraz należy zadbać o to, aby uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia smakowitych trunków, gorących posiłków i przekąsek. Weź pod uwagę, że w czasie prestiżowych wydarzeń nie godzi się ustawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu sali i myśleć, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa eventu jest istotna – odpowiednie rozstawienie stołów, dopasowane dekoracje, jak również poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia niewątpliwie docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą wyglądać na talerzu niczym w topowych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu kompetentni kelnerzy.

Popis live cooking i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu imprezowego

Plusem skorzystania z oferty cateringu imprezowego jest bez wątpienia to, iż zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje świetne posiłki, ale też szczegółowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy i przekąski zostaną przywiezione we wskazane miejsce, zespół firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoły, a następnie doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać gości w trakcie bankietu. Na życzenie zamawiającego, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uświetnić imprezę demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną szansą, żeby doświadczyć z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od długiego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset gości. W czasie ustalania detali zlecenia doradzi ona, jakie napoje, zakąski oraz dania idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy swój sprzęt na miejsce imprezy.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]