Business View – wizualizacja firmy

Business View – wizualizacja firmy

więcej o business view na stronie www.fotografsv.pl »

Business View to zaawansowana metoda prezentowania pomieszczeń różnego rodzaju budynków publicznych, np. sklepów, dostępna powszechnie na stronach witryny Google. Opiera się na idei tzw. wirtualnego spaceru oraz wielu kadrów w perspektywie 360 stopni. Sprawdźmy więc, do czego wykorzystywana jest taka technologia.

Business View jako kolejna usługa promocyjna

Dzięki idei Google Business View możemy przekonać się jak prezentuje się konkretna firma od środka. Z serwisu możemy skorzystać zarówno z poziomu tradycyjnej przeglądarki Google – wyszukując nazwę przedsiębiorstwa (wówczas prezentacja będzie widoczna po prawej stronie wyników przeglądania), jak również przez usługę Google Street View. Jest to doskonała forma promocji przedsiębiorstwa, będąca dopełnieniem działań marketingowych on-line – internauci często poszukują informacji o miejscach użyteczności publicznej: kinach, pubach, siłowniach i gabinetach kosmetycznych.

Business View – dla małych i średnich firm

Wykorzystanie szans, jakie daje Business View może dać wymierne zyski nie tylko obiektom mieszczącym się w rozległych aglomeracjach takich jak Kraków czy Łódź. Zwróćmy uwagę bowiem, że ten model promocji wywołuje także zwiększony ruch na naszej stronie internetowej, dlatego warto to przekuć w sukces. Wystarczy tylko wyszukać licencjonowanego fotografa, który zrobi zestaw zdjęć panoramicznych, zgodnie ze standardami Google.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]