Architekt pomoże ci zrealizować marzenia

Architekt pomoże ci zrealizować marzenia

Potrzebujesz skontaktować się z architektem Kraków? Skieruj się tu

Wzniesienie domu to bez wątpienia najważniejsza inwestycja w życiu każdego z nas. Powinniśmy więc dokładnie to obmyślić i pamiętać o usługach specjalistów. Szczególny wpływ na to, jakie efekty przyniosą podejmowane przez nas działania, wywrze niewątpliwie projekt budynku. Możemy wprawdzie nabyć stworzony już dokument, lecz by zyskać pewność, iż dom okaże się taki jak sobie wymarzyliśmy, warto skorzystać z porad architekta. Z uwagi na fakt, że większość z nas nie wie, czym naprawdę się zajmuje, powinniśmy powiedzieć o tym kilka zdań.

Czym zajmie się architekt?

To, czy projekt zaspokoi nasze oczekiwania, jest zależne szczególnie od rezultatów rozmowy z architektem. Przygotowując się do architekta musimy przemyśleć, czego spodziewamy się po budowanym domu oraz umieć opowiedzieć mu o tym. Należy też zaznajomić się z najważniejszymi przepisami dotyczącymi budowy domu – dzięki temu bez problemu się porozumiemy z architektem. Nie powinniśmy jednak się denerwować, gdyż w razie wątpliwości możemy poprosić go o pomoc.

Co jest obowiązkiem architekta?

Najpierw architekt stworzy projekt budowlany. Właśnie ten projekt będzie brany pod uwagę przez urzędników przed daniem nam pozwolenia na budowę. Muszą być w nim zawarte technologie, na jakich oprze się nasza inwestycja. Projekt wykonawczy posłuży zaś do znalezienia ekipy budowlanej i będzie niezbędny podczas odbioru inwestycji. Treść obu projektów określają odpowiednie ustawy.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]