Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Na ultrarobotics.pl dowiesz się wszystkiego o dostawcy przekładni falowych.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze wykorzystanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu, wymusza poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od uznanych światowych wytwórców.

Silniki elektryczne, przekładnie i motoreduktory od renomowanych producentów

Istniejąca od przeszło dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (AC, DC i BLDC), przekładni planetarnych i falowych, a także silników elektrycznych prądu stałego produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy wyróżniające się ogromną solidnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, systemów służących do automatyzacji intralogistyki czy obrabiarek, a dzięki możliwości ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 95%), narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, jak również przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C.

Firma Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Positec, Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH i Sesame Motor Corp.

Nasz adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]