Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Znajdź skrzynkę telekomunikacyjną na telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne

Skrzynki telekomunikacyjne muszą sprostać wielu wymaganiom i być niezwykle praktyczne. Na rynku dostaniemy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – ergonomiczna i dostosowana do każdych warunków

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana z wytrzymałego metalu i jednocześnie umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. U dystrybutorów znajdziemy dwa zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt oraz niekorzystne warunki pogodowe. Kolejna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są istotne przewody – na przykład światłowody oraz główne przyłącza urządzeń – modemy TVK, multiswitche. Poszczególne urządzenia możemy przyłączyć na paski rzepowe lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – zachowaj porządek w środku szafki

Ważnym czynnikiem jest także ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. W tym celu służą uniwersalne zasuwy. Bezpieczeństwo jest niesamowicie ważne ze względu na dzieci. Pamiętajmy także o uporządkowaniu kabli – w tym celu wykorzystuje się specjalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu błyskawicznie dopasujemy je do naszego mieszkania.

Nasz adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]