Zalety rolet dzień i noc

Zalety rolet dzień i noc

Rolety dzień i noc to jeden z najpopularniejszych rodzajów rolet. Roleta dzień noc jest znakomita do wnętrza dla wszystkich tych, którzy lubią kontrolować ilość światła w pomieszczeniach. To też doskonały pomysł na urządzenie pokoju, w którym chcemy odrobiny prywatności – do pokoju dziecka, gabinetu albo sypialni, ale nie skutkujące całkowitym zaciemnieniem. Najbardziej lubianym rodzajem rolet dzień noc jest zebra. Produkt dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach – mini, standardowym oraz na wymiar.

Rolety dzień noc zebra w salonie i pokoju dziecka

Popularna roleta dzień noc zebra to model zrobiony z pasków o różnych kolorach. Trójkolorowa tkanina lub rolety w pasy o tym samym kolorze, a różnych odcieniach, to kolejny pomysł na zaaranżowanie i ożywienie każdego pomieszczenia.
Do jakiego pomieszczenia będą pasować rolety dzień noc? Możliwości są wręcz nieograniczone. Odpowiednio dobrany kolor ożywi lub stonuje atmosferę wnętrza. Mini roleta dzień noc gwarantuje średni poziom zaciemnienia, więc trafionym pomysłem jest zamontować ją w pokoju gościnnym i innych pomieszczeniach, w których nie życzymy sobie nadmiaru światła, ale nie wymagamy stuprocentowego zaciemnienia. Może to być również pokój dziecka lub łazienka.

Rolety dzień i noc – dalsze przykłady zastosowania

Oprócz wymienionych już wcześniej pomieszczeń, w których zbyt duże natężenie promieni słonecznych może zakłócić drzemkę lub odpoczynek, istnieje jeszcze kilka możliwości na zastosowanie rolet dzień noc. Jakich? W pomieszczeniu, gdzie przeszklona jest duża powierzchnia. Masz taki pokój dzienny? Postaw na roletę dzień i noc, która pomoże Ci w regulacja poziomu światła lub zaciemnienia, przykładowo, w trakcie wieczornych seansów z rodziną.
Rolety dzień i noc pasują także do każdego awangardowego wnętrza, w którym nie sprawdzą się klasyczne zasłony i firanki. Rolety w pasy – poza umożliwieniem zaciemnienia – pełnią także rolę dekoratywną. Szerokie spektrum kolorystyczne i nowoczesne wzornictwo powodują, że pomieszczenie może nabrać minimalistycznego lub nowatorskiego charakteru. Podsumowując: po rolety dzień noc sięgnij, jeżeli chcesz uzyskać efekt zaciemnienia, ale nie stuprocentowego.