Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

Planujesz organizację przyjęcia na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad odpowiednim zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie zastosowanie posiadają pawilony ogrodowe i na co powinno się zwrócić uwagę przy wyborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Obecne na rynku pawilony ogrodowe doskonale sprawdzą się podczas ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o urodzinach, złotych godach, weselach w plenerze, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach i innych istotnych wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale też przed intensywnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może też zapobiec kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie) i całoroczne. Wybór właściwego modelu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – łatwe w montażu i wytrzymałe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocnym szkieletem i mogą zachować się w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a intuicyjne składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, że sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają także ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całego szkieletu.