Szukasz najlepszych skanerów 3D? Sprawdź asortyment CadXpert

Szukasz najlepszych skanerów 3D? Sprawdź asortyment CadXpert

Zobacz skanery 3D sklep na http://tinyurl.com/rj8pf5j.

Asortyment firmy CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępne są urządzenia uznanych marek, takich jak:
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla protetyków dentystycznych,
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan.

Skanery 3D Shining – urządzenia od pomysłodawcy licznych patentów

Firma Shining 3D już od ponad piętnastu lat (od 2004 r.) dostarcza najwyższej jakości urządzenia do druku przestrzennego (skanery 3D, ale również drukarki 3D, materiały oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D cechuje się innowacyjnym podejściem, jest też pomysłodawcą wielu patentów – do końca 2015 roku złożyli ich w sumie kilkaset (m.in. na oprogramowanie oraz wzory). Skanery 3D tej marki mają rozległe zastosowanie w medycynie, przemyśle, lotnictwie i innych licznych branżach przemysłu. Domeną sprzętu Shining 3D jest zwiększenie efektywności, poprawa jakości i obniżenie nakładów na produkcję.

Skanery 3D Degree of Freedom – cechy linii Edge, Freedom i Swing

Skanery 3D marki DOF dzielą się na trzy kolekcje:
– Swing – urządzenia z tej linii wyróżniają się kształtem (przypominają literę L), dwiema kamerami, znaczną skutecznością i prędkością pomiarów oraz prostą obsługą. Sklep CadXpert posiada w asortymencie też skanery 3D HD – zastosowane w nich aparaty o dużej rozdzielczości umożliwiają skany w jakości HD.
– Edge – to linia urządzeń charakteryzujących się precyzją i szybkością. Aż sześć dostępnych technik skanowania umożliwia jeszcze precyzyjniejsze dostosowanie potencjału sprzętu do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D z tej linii są funkcjonalne, bezproblemowe w obsłudze oraz gwarantują wysoką precyzję skanów. Możliwy jest skan również powierzchni o utrudnionym dostępie (jak przykładowo wycisku dentystycznego), z tej przyczyny są wykorzystywane w dentystyce oraz ortodoncji.
– Freedom – kolekcja ta jest najprecyzyjniej działająca i najszybsza. Z zastosowaniem technologii Stable Scan Stage (SSS), która wykorzystuje mobilną jednostkę optyczną, skan jest bardzo dokładny. Szybka praca, komfortowa i prosta obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne atuty skanerów 3D z kolekcji Freedom.

Skaner 3D Tiger firmy RS SCAN dla ortopedów i producentów obuwia

Ostatnia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – urządzenie firmy RS Scan. Czym cechuje się ten sprzęt? Rewelacyjną prędkością działania – skanowania zajmuje od 5 do 15 sekund. Zastosowanie aż dziewięciu kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej gwarantuje doskonałe odzwierciedlenie obiektów oraz precyzję. Urządzenie Tiger jest adresowane głównie do rehabilitantów, producentów obuwia i ortopedów. Precyzja jego działania jest używana do skanowania stóp, wkładek i butów.

Skanery 3D – jaka jest ich cena?

Druk 3D i skan 3D wciąż się rozwijają, a każde kolejne zmiany powodują zastosowanie coraz to nowszych technik oraz tworzyw. To w efekcie sprawia, iż skanery 3D i ich koszt sukcesywnie spadają. Jeszcze nie tak dawno temu były to urządzenia, które kupowały tylko największe marki, w dzisiejszych czasach profesjonalny skaner 3D to koszt, na który stać nawet drobne przedsiębiorstwo. W asortymencie CadXpert proste modele skanerów 3D dostępne są w cenie już od 7 tys. złotych (przykładowo skaner Shining3D Einscan SE). To małych rozmiarów urządzenie, ważące nieco ponad 2 kilogramów, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa precyzyjnie, szybko i odwzorowuje każdy detal.

Chcesz kupić skaner 3D? Skorzystaj ze wskazówek rzeczoznawców CadXpert

Czy wygodniej zamówić specjalistyczny skaner 3D w sklepie internetowym czy stacjonarnym? Za zakupami przez internet przemawia nielimitowany czas, by dobrze zastanowić się nad doborem urządzenia dopasowanego do naszych potrzeb, a także sposobność zrobienia ich o każdej porze. A a zakupów stacjonarnych? Konsultacje ze rzeczoznawcami oraz możliwość zobaczenia skanera na żywo. Ale da się połączyć jedno z drugim – można wybrać przez internet wstępnie jakieś urządzenie, a w następnej kolejności umówić się (telefonicznie, mailowo czy przez formularz kontaktowy) na spotkanie w showroomie CadXpert, który mieści się w Krakowie. Skaner 3D czy też inne urządzenie do druku przestrzennego to odpowiedzialna inwestycja, wobec tego warto podjąć decyzję o jego zakupie w oparciu o fachowe wsparcie doradców CadXpert. Po zakupie CadXpert gwarantuje warsztaty dla użytkowników z posługiwania się urządzeniem, pełną obsługę posprzedażową i serwis.

Nasz adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]