Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Tu zamówisz słój z kranem

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i trunków. Wielkim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on stosowany do podawania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania kompotów, oranżad, lemoniad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego zaletą jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]