Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Jeśli chcesz zamówić części do Renault, skieruj się tu

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wymarzony samochód i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy układu chłodzenia, silnika, nadwozia oraz podwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu uskarżają się posiadacze Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]