Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy podarunek dla bliskich – baniak do wina wypełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także idealna dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal gąsior do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe balony do wina wytworzone są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]