Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Dalsze informacje o celebrytce

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów i materiałów, z jakich są wykonywane sprawia, iż każda pani łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Można przypuszczać, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek oraz piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem oraz złota, a więc mogą je kupować wszystkie kobiety chcące mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują portfelem. Mnogość wzorów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko ozdobą – najczęściej niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to serduszko, gwiazda, kółeczko pełne lub z dziurką, słonik, symbol nieskończoności i żyletka. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, ale też dopasowania danego znaczenia. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia i boskiej mocy, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem nieprzeciętności i przekory.
Wielką zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]