Namioty weselne – ślub w plenerze

Namioty weselne – ślub w plenerze

Wesele w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie wynajmują namioty ślubne, które spełnią ich potrzeby. Organizujesz ślub w plenerze i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Przeczytaj nasze wskazówki!

Namiot ślubny a liczba gości

Popularność ślubów w plenerze powoduje, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb młodej pary. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla dużej liczby gości, jak i modele stworzone z myślą o kameralnych imprezach. Urządzasz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe plany, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot ślubny – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Pojemność namiotu to oczywiście nie jedyny element, który warto wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niesłychanie istotny jest także rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Turek, Gwiazda, Stretch, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, jak również hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o komfort zaproszonych

Ważna jest także solidna konstrukcja namiotu – najlepsze są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny komfort zapewnią wodoszczelne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.