Maty przemysłowe – higiena i bezpieczeństwo miejsca pracy

Maty przemysłowe – higiena i bezpieczeństwo miejsca pracy

Więcej o macie dezynfekcyjnej przejazdowej na http://tinyurl.com/yc4k7js7

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w gastronomii, służbie zdrowia, przemyśle i pozostałych sektorach rynku. Interesują Cię funkcjonalne i ergonomiczne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – gdzie się je stosuje?

Maty dezynfekcyjne używane są w wielu branżach – przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, w myjniach, warsztatach samochodowych, kuchniach, w szpitalach specjalistycznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, lokalach gastronomicznych, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, czyli zawsze tam, gdzie konieczne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, bakterii i grzybów, a także minimalizują zagrożenie roznoszenia się opiłków czy pyłu. Na rynku dostępne są też maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się na butach różnych smarów. Maty te absorbują bowiem substancje oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – podnieś bezpieczeństwo i ergonomię pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki czemu poprawia się bezpieczeństwo i wygoda pracowników oraz innych osób przebywających wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są pokryte powłoką z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Ponadto specjalne profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed ewentualnym potknięciem się.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]