Magazyny namiotowe – tanie i funkcjonalne

Magazyny namiotowe – tanie i funkcjonalne

Rozwój firmy zwykle wiąże się z potrzebą zwiększenia wykorzystywanej przez nią powierzchni. O ile w przypadku pomieszczeń biurowych nie powinno to sprawić trudności, to mogą one pojawić się, kiedy niezbędna będzie rozbudowa magazynów. Istnieją jednak skuteczne metpdy na to, by zrobić to niewielkim nakładem czasu i, co najważniejsze, funduszy. Kiedy warto zdecydować się na magazyny namiotowe, które mimo niskiej ceny i szybkości budowy oferują przestrzeń i funkcjonalność na poziomie murowanych lub stalowych hal.

Namioty magazynowe całoroczny

Aby móc korzystać z tych zalet, wybierając magazyn namiotowy upewnijmy się, że jest on przystosowany do całorocznego użytku. Aby dany namiot sprawdzał się zarówno zimą, jak i latem, musi być on mieć stabilną konstrukcję wykonaną ze stali nierdzewnej z niezawodnym systemem łączenia jej poszczególnych części. Jeszcze ważniejsze okazują się cechy materiału, z którego wykonano poszycie. Musi on radzić sobie z nasłonecznieniem, ale też być wytrzymały na niszczycielskie działanie deszczu, gradu, wiatru oraz śniegu. Przydatnym elementem wyposażenia jest także system zapobiegający skraplaniu się wody wewnątrz namiotu.

Magazyn namiotowy – jakie ma wymiary

Magazyny namiotowe dostępne w wielu wariantach, co ułatwia dobór obiektu stosownego do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Długość takich namiotów waha się przeciętnie od czterech do stu metrów, zaś szerokość wynosi od 3 do 8 metrów. Warto też dodać, że w razie potrzeby w prosty sposób można powiększyć bazę magazynową, łącząc kilka namiotów w jeden obiekt za pomocą dedykowanego systemu.