Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Sprawdź, gdzie kupić etykiety na bimber.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znany jest od wieków i od samego jego zalążka najchętniej wręczanym i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na urodziny, ślub czy osiemnastkę. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy pozostali goście przyniosą to samo?

Etykiety butelki – podziękuj gościom za uczestnictwo

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale też dość często młoda para obdarowują swoich gości butelkami z wódką podczas pożegnania. Taki prezent jest uważany za formę wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednakże taka butelka z wódką może również stać się w fajną pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy personalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety weselne, na których można ulokować informację o imionach nowożeńców, dniu i miejscu wesela czy wyrazy podziękowania. Etykiety weselne można nabyć w różnorodnych wzorach i odcieniach, toteż bez trudu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji nowożeńców. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber i inne napoje wyskokowe można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym lub wieczorze panieńskim.

Spersonalizowane etykiety na bimber – ozdabiaj własne alkohole

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można dekorować flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli robisz własne soki, wina bądź nalewki, a potem wręczasz je rodzinie lub kolegom nawet bez okazji, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę pospolitej flaszki. Prócz tego butelki można także oznaczać przy użyciu różnobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]