Drzwi drewniane zewnętrzne – odporne na wypaczenia

Drzwi drewniane zewnętrzne – odporne na wypaczenia

Kup drzwi zewnętrzne drewniane

Drzwi wejściowe pełnią wiele zadań – oddzielają od szumu dobiegającego z ulicy, strzegą przed włamaniem i chronią dom przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe? Dlaczego opłaca się zainwestować w drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi wejściowe – komfort cieplny oraz wytrzymałość

Kupno drzwi zewnętrznych to jeden z najważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy posiadacz mieszkania. Drewniane drzwi wejściowe z uwagi na swoje parametry techniczne oraz solidność od lat cieszą się dużym uznaniem. Organiczny materiał wspaniale się prezentuje i można go wykończyć na różne sposoby. Poprawnie skonstruowane drewniane drzwi wejściowe wyróżniają się energooszczędnością i posiadają niski współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, że opłaty za ogrzewanie nie są zbyt wysokie, a mimo wszystko w domu panuje komfort cieplny. Wybierając drzwi do domu warto wziąć pod uwagę modele o przekroju 92 mm lub 68 mm. Z uwagi na swoje właściwości ogromnym popytem wyróżniają się szczególnie ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna trójwarstwowo klejonego – nie ulegają deformacji i uszkodzeniom mechanicznym, więc bardzo dobrze nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Obecnie drewniane drzwi zewnętrzne są zaopatrzone w najlepsze uszczelki.

Atuty dwuskrzydłowych drzwi zewnętrznych

Na rynku można znaleźć też drzwi drewniane na wymiar, które są rekomendowane w przypadku nieszablonowych otworów drzwiowych. Natomiast drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to oferta dla osób, które kładą nacisk na niesztampowy design. Jeżeli szukamy drewnianych drzwi zewnętrznych dwuskrzydłowych na wymiar, należy zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które wykona indywidualny projekt na zlecenie, a równocześnie da kilkuletnią gwarancję na swój produkt. W drzwiach drewnianych umieszcza się rewelacyjnie prezentujące się szyby, na przykład ornamentowe. Kupujący mogą też wybierać spośród szerokiego wachlarza szyldów. Niezależnie od walorów estetycznych, należy również podkreślić pozostałe przymioty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Często wyposażone są one w zabezpieczenia antywłamaniowe, w związku z tym wyłamanie ich jest utrudnione. Zapewnia to domownikom doskonałą ochronę. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe posiadają też trzypunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg aluminiowy lub drewniany. Przy wytwarzaniu współczesnych drewnianych drzwi wejściowych stosuje się wysokiej jakości lakiery, które osłaniają ich powłokę przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]