Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Jeśli potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar, koniecznie odwiedź ten adres.

Drzwi drewniane wewnętrzne to nadal popularne rozwiązanie, wykorzystywane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach zaprojektowanych w klasycznym tonie. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Opisujemy kluczowe parametry i opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego warto wybrać drzwi drewniane?

Drewno to organiczny materiał, który zastosowany jako fragment aranżacji wnętrza sprawia, że jest ono ciepłe i bardziej intymne, a odpowiednio pielęgnowany zachowa się w nienaruszonym stanie nawet dziesiątki lat. Nowoczesna technologia pozwala bardzo dobrze łączyć cechy drewna z wymaganiami współczesnego nabywcy, co owocuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się eleganckim designem i dużą ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się odpowiednią izolacją cieplną oraz małym stopniem rozszerzalności – tzn. nie ulegają wykrzywieniu. Opcja wykończenia ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą albo lakierem sprawia, iż tego typu drzwi sprawdzają się w pomieszczeniach przeróżnego rodzaju – zarówno hołdujących stylu retro, jak i apartamentach zaprojektowanych we współczesnej, minimalistycznej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wykonane z mahoniu, dębu oraz sosny, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone ekologicznymi lakierami na bazie wody, modele bez progu lub z progiem oraz sporo innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i bardzo dobrze wyglądają przez dziesięciolecia.

Szkło piaskowane i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chcesz zamontować w swoim pokoju albo biurze skrzydła drzwiowe o nieszablonowych rozmiarach lub nietypowej budowie? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada zlecić to zadanie doświadczonym przedsiębiorstwom, które świadczą nieodpłatny pomiar, fachowe doradztwo, a także opcję wykonania projektu na jednostkowe zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie daje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do wszelkich potrzeb klienta i np. wykończyć je szkłem – między innymi szybami fazowanymi, wypukłymi lub piaskowanymi, co z pewnością podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być też wyposażone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]