Dlaczego warto zamawiać butelki szklane i słoiki w polskiej hurtowni?

Dlaczego warto zamawiać butelki szklane i słoiki w polskiej hurtowni?

Zamów butelki monopolowe w hurcie.

Produkcja żywności jest gałęzią gospodarki, która póki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że przeważająca część rynku wyrobów spożywczych należy do potężnych marek, jest to też branża, w której znakomicie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim smacznym, niszowym czy też ekologicznym produktem. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi być opakowana tak, żeby artykuł jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem m.in. w szklane butelki oraz słoje. Atutem takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu.

Hurtowe zamówienie słoików oraz butelek – dlaczego warto?

Wiadomym jest, iż oferty adresowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się wyraźnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużą manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. żurek, pasztety bądź konfitury, będzie zużywać co roku nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości znacznie przewyższające liczbę kilku tysięcy. Kupno butelek i słoików w hurcie będzie wobec tego dla niego zarówno metodą redukcji wydatków, ponieważ zamawiając towar na palety z reguły można oczekiwać znacznego rabatu od dostawcy, ale także oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników ze szkła dostrzegalnie obniży się, jeśli zamówimy je u lokalnego hurtownika słoików i butelek. Tym sposobem też dostanie opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – co dostaniemy w jej asortymencie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki szklane doskonałe do rozlewania wina, soków bądź piwa. Transportowane są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zawierających – w zależności od objętości opakowań – po 800, 1400, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta dostawcze mogą też odebrać nabyty towar wprost z magazynu sprzedającego. Wraz z słoiczkami i butelkami w hurcie można również zamówić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do danego typu opakowania.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]