Derka dla konia – rodzaje i akcesoria

Derka dla konia – rodzaje i akcesoria

Nie szukaj już więcej! Tutaj znajdziesz końską derkę

Derki to okrycie dla konia, które służą do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, jak również osłony przed owadami lub kurzem. Jakie modele derek można dziś nabyć w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym różnią się od siebie?

Derki dla koni – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często używane są też derki wykonane z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – akcesoria dodatkowe

Właściwa derka dla konia to nie wszystko – ważne są także specjalistyczne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, a także gwarantują koniowi dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie między innymi regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wskazany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]