Delektuj się dobrą kawą co dnia – kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo

Delektuj się dobrą kawą co dnia – kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo

Jeśli chcesz nabyć kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo, koniecznie sprawdź https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/

Technika zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od końca lat 70-tych i za czasem zdobyła sobie nowych sympatyków. Ten praktyczny system umożliwia przyrządzanie kawy wysokiej jakości nadzwyczaj prostą metodą – wystarczy dolać wodę do pojemnika w odpowiednim urządzeniu, umieścić kapsułkę z kawą we wskazanym zasobniku i zaledwie po kilkunastu sekundach można delektować się pobudzającym napojem.

Kawy speciality z Brazylii i Angoli – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Istnieje kilka systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z popularniejszych na świecie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo odróżniają się kształtem od innych, co przez wiele lat zmuszało klientów do zaopatrywania się w kawę od jednego producenta. Problem ten tyczył się wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie oferowanych jest w sprzedaży – także w naszym kraju – coraz więcej ich substytutów. Producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta utworzyła linię kaw single origin, nazywanych także kawą speciality. Taka kawa charakteryzuje się tym, że wywodzi się z jednego zbioru, gatunku i uprawy. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, gdyż stworzyło go sporo różnorodnych czynników, między innymi warunki atmosferyczne, które panowały w danym roku. Dodawanie do kaw speciality dodatków aromatyzujących czy mleka zabija ich unikatowy nuty smak. W sprzedaży kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Brazylii oraz Etiopii (100% arabika), a także Angoli (100% robusta). W tych ziarnach mocno odczuwalne są nuty czekoladowe, kakaowe i kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – smakowita każdego dnia

Ekspresy do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w urzędach lub pensjonatach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoki i zwykle mieści się w widełkach 1-1,40 zł. Nietrudno zauważyć, że taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli tożsamy napój serwowany na stołówkach w biurze lub w kawiarniach w galerii. Nowoczesny design i przystępne ceny urządzeń na kapsułki sprawiają, że z roku na rok częściej pojawiają się one w naszych mieszkaniach. Przy użyciu ich będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy każdego poranka, a zarazem zaserwujemy znajomym najlepszej jakości kawę w trakcie okazjonalnych spotkań, nie zamartwiania się o wysokie koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy zawsze czy będą nadawać się do posiadanego przez nas ekspresu.

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]