Chcesz wykonać drzwi drewniane na wymiar? Zamów je u producenta

Chcesz wykonać drzwi drewniane na wymiar? Zamów je u producenta

Drzwi wewnętrzne producent. Zdobądź więcej wiadomości

Oknostol jest firmą, która szczyci się ponad 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu różnego rodzaju elementów stolarki drzwiowej i okiennej. Lata obecności na rynku spowodowało, iż jej fachowcy gwarantują konsumentom wysoką jakość wytwarzanych produktów oraz usług. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich solidność, ale również wysoka ergonomia, uzyskane dzięki zastosowaniu podczas ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu oraz montażu modułów stolarki otworowej specjalistom przedsiębiorstwa przyświeca troska o zachowanie czterech wartości: wysokiej jakości produktów, pełnej wygody ich użytkowania, absolutnego bezpieczeństwa, jak również satysfakcji użytkownika.

Czym charakteryzują się wyroby producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych charakteryzuje się ogromną troską o jakość własnych wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar proponowane przez tę firmę to świetny wybór dla wymagających konsumentów, którzy poszukują w pełni ergonomicznych i solidnych produktów. Gwarantują one domownikom najwyższy komfort – skutecznie chronią przed hałasem z zewnątrz i stanowią znakomitą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa swoich wyrobów – wyposaża się je w bardzo dobre zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich niepowtarzalna, przyciągająca wzrok stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, gdyż wytwarzane są wyłącznie z materiałów wysokiej klasy.

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski wyróżnia się też w sferze kontaktów z klientami. Wszyscy korzystający z usług Oknostol otrzymują darmowe doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów w mieszkaniu, dzięki któremu zamontowanie drzwi odbędzie się bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zamówienia drzwi drewnianych wyprodukowanych według ich indywidualnego projektu, perfekcyjnie dopasowanych do konkretnych wyobrażeń. Dotyczy to nie tylko formatu drzwi, ale również rodzaju wykończenia ościeżnicy i skrzydła.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]