Boxy dachowe – wygodna podróż z dużym bagażem

Boxy dachowe – wygodna podróż z dużym bagażem

Szukasz boxów dachowych? Wejdź na ebagaznik.pl.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca transport znacznej ilości bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje wiele rodzajów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, uszkodzenia czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, typ bagażnika musi być odpowiedni do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają pokaźną ładowność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo wygodne. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Transport bagażu na dachu samochodu to bardzo użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają z reguły osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria sportowe, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Nasz adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]