Blachy trapezowe dachowe – tanie i wytrzymałe na korozje

Blachy trapezowe dachowe – tanie i wytrzymałe na korozje

Zobacz, gdzie zamówić blachę trapezową dachową, wejdź na https://www.regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe dachowe tworzą mocne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być stosowane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Trapez na dach – ekonomiczna i mocna blacha

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montowania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony także ze względu na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej stosowana do kładzenia pokryć dachowych i może być idealną alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrej formie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką wytrzymałość na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie może być zastosowana blacha trapez?

Blacha trapezowa wyśmienicie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na obiektach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być też wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych względów nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Blacha trapez będzie też znakomicie prezentować się jako wykończenie magazynów, wiat lub obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe dachowe dachową należy kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż towar jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę barw blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Nasz adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08