Torba płócienna z własnym nadrukiem – pomysł na promocję firmy

Torba płócienna z własnym nadrukiem – pomysł na promocję firmy

Przed przedsiębiorstwami, które jadą na targi albo zamierzają poprowadzić promocję, nierzadko pojawia się dylemat, jaki gadżet reklamowy przygotować. Musi on nie tylko przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, ale również być na tyle praktyczny, żeby od czasu do czasu go używali i dzięki temu rozwinęli przywiązanie do marki. Takim artykułem są właśnie torby z nadrukiem.

Trwałość i inne atuty toreb z nadrukiem

Przeglądając strony drukarni zajmujących się nadrukami na gadżetach reklamowych szybko spostrzeżemy, że pod kategorią “torba” kryje się kilka artykułów. Są to miedzy innymi torby na zakupy – bardzo praktyczny i bodajże najpopularniejszy gadżet reklamowy. Nadruk nazwy imprezy bądź logo na płóciennych, jutowych i bawełnianych torbach na ramię po prostu dobrze się prezentuje, a zarazem jest dostatecznie trwały, żeby przez długi czas zachować się na tkaninie. Dodatkową zaletą takich toreb jest ich cena. W zależności od typu torby oraz nakładu zamówienia, koszt przeważnie zaczyna się od kilku złotych za sztukę. Grafikę można wykonać też na torbach konferencyjnych, termoizolacyjnych bądź na laptopa. Są to akcesoria, które docenią na pewno organizatorzy dużych sympozjów oraz pokazów. Rzecz jasna, cena toreb tego rodzaju i wykonania druku na nich jest w takich przypadkach dużo wyższa – sięga nawet do kilkudziesięciu złotych.

Gdzie warto złożyć zamówienie na torby z logo?

Podmioty organizujące działania marketingowe przeważnie zamawiają więcej niż jeden typ gadżetów. Powinny zatem poszukiwać hurtowni z gadżetami, która oferuje jeszcze co najmniej kilkadziesiąt innych produktów reklamowych do zadruku. Jednocześnie z torbami na ramię warto zlecić m.in. nadruk na plecakach typu worek, zagłówkach czy innych praktycznych produktach z tkaniny albo dodać do zamówienia o typowe gadżety reklamowe, jak ołówki, długopisy oraz smycze, które nieustająco cieszą się zainteresowaniem klientów.