Odszkodowania za błędy lekarskie – rola kancelarii radców prawnych

Odszkodowania za błędy lekarskie – rola kancelarii radców prawnych

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada rozbudowany dział dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za szkodę będącą skutkiem czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne lub chociażby odszkodowanie za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż. Przykłady tego typu zdarzeń można nieprzerwanie wymieniać, ale ważne jest to, że każdorazowo w przypadku powstania szkody jesteśmy przygotowani do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

Codziennie podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego rodzaju sprawach. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno drogowych, jak i innych, takich jak upadek na uszkodzonej nawierzchni. Często prowadzimy również sprawy wynikłe ze strat zaistniałych podczas pobytu na wakacjach, spowodowanych m.in. niezgodnością wykupionej oferty z rzeczywistymi warunkami panującymi w hotelu lub kiedy bezprawnie nie wpuszczono nas do samolotu. Zgłaszają się do nas również osoby pokrzywdzone na skutek błędów medycznych, takich jak leczenie przez dentystę niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej, powikłania przy porodzie lub operacji czy przepisanie niewłaściwych leków.

Rola kancelarii prawnej w sprawach o odszkodowanie

Podczas prowadzenia postępowań o odszkodowanie zmagamy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, jak wypadek samochodowy, w wyniku którego bliska im osoba poniosła śmierć, pobicie czy kalectwo spowodowane przez niekompetentnego lekarza. Zawsze wiąże się to także z długotrwałą traumą, z jaką zgłaszają się do nas osoby poszkodowane. Naszą rolą w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie kalkulacja jakich kwot może dociekać nasz Klient. Nie ma w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednak nasze doświadczenie umożliwia nam na podanie Klientom informacji, która ułatwia im podjęcie decyzji co do dalszego rozwoju sprawy.