Kompleksowa pomoc prawna

Kompleksowa pomoc prawna

Nasza kancelaria jako grupa prawników – radców prawnych oraz aplikantów radcowskich – udziela Klientom wszechstronną pomoc prawną z rozlicznych dyscyplin prawa, specjalizując się przede wszystkim w prawie cywilnym, prawie pracy i prawie rodzinnym. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla osób fizycznych i podmiotów prawa handlowego. Świadcząc pomoc prawną korzystamy z bogatego doświadczenia uzyskanego w okresie wieloletniej praktyki zawodowej.

Porady prawne dla klientów indywidualnych

Klienci indywidualni pojawiają się u naszych prawników z problemami prawnymi dotyczącymi rozwodów, alimentów i kontaktów. Współdziałanie w takich sprawach polega przede wszystkim na zrozumieniu sytuacji osoby zgłaszającej się po pomoc prawną oraz dostosowanie do jej indywidualnych potrzeb adekwatnego rozwiązania prawnego. Reprezentujemy Klienta w postępowaniu i przygotowujemy go do sporów sądowych, niemniej jednak zależnie od stanu faktycznego sugerujemy też pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które wpłyną na szybsze zakończenie sprawy oraz zmniejszą koszty obsługi prawnej. Klienci będący osobami fizycznymi zgłaszają się do nas po pomoc prawną też w sprawach dotyczących prawa spadkowego. Kancelaria uczestniczy w opracowaniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, jak również oferuje pomoc prawną w już rozpoczętych postępowaniach spadkowych.

Doradztwo prawne dla spółek i przedsiębiorstw

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla przedsiębiorców. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, dlatego oferujemy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. W obrębie współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, świadczymy porady prawne z zakresu prawa podatkowego, prawa administracyjnego, prawa handlowego czy praw pracowniczych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, będącego rezultatem współpracy z rozmaitymi podmiotami, staramy się do wszystkich Klientów podchodzić indywidualnie, wyszukując stosowne rozwiązania prawne, także w niecodziennych sprawach.