Nauka rysunku – rozwiń swoje umiejętności plastyczne

Nauka rysunku – rozwiń swoje umiejętności plastyczne

Uzyskaj więcej informacji o ofercie szkoły rysunku na http://bit.ly/2Maqe4k.

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, aczkolwiek nawet ci, którzy nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Wykazano wszak, iż nawet nieprofesjonalne rysowanie zbawiennie oddziałuje na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też ważnym elementem edukacji. Spore korzyści płynące z rysowania powodują, że wielu z nas decyduje się na to, by poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta szkół rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są sposobnością do rozwijania wyobraźni, umiejętności manualnych oraz wrażliwości. Dużo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Poznań, Kraków, Wrocław czy Katowice. Nie brakuje również kursów adresowanych do amatorów – tych, którzy zwyczajnie kochają rysować i chcą robić to lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczymy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dostosowane do potrzeb odbiorców o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejszy rodzaj plastycznej działalności. Zaledwie niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, które można wybrać. Dobre szkoły prowadzą też lekcje rysunku architektonicznego oraz digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]