Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

Wejdź tutaj, jeżeli interesuje Cię korzystna oferta kursu modelowania 3D.

Świat grafiki bez ustanku przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe techniki preferując tworzenie swoich dzieł wyłącznie cyfrowo. Dostępne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale również odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wymaga obecnie dużych nakładów finansowych – można po prostu ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który jednocześnie jest w pełni darmowy.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem znającego oprogramowanie dydaktyka

Korzystania z każdej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, jednakże proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nierzadko bywa niezwykle frustrujący. Właśnie dlatego uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści przede wszystkim tym, którzy niedawno poznali program Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie rozmaitych tekstur i efektów świetlnych na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego pedagoga. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty modeli tworzonych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na elementy, które należy dopracowac oraz podpowiadając ku temu trafne rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, żeby odbywał się on w jak najmniej licznych grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D entuzjastów animacji jak i profesjonalistów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest obecnie zdolnością pożądaną i poważaną szczególnie w świecie filmu, gier wideo i projektowania. Opanowanie programu Blender 3D rozszerza tym samym pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które potem można śmiało dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju kursów to po prostu artyści oraz hobbyści pragnący odkryć nowe formy ekspresji bądź poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]