Szukasz oświetlenia do autobusów? Poznaj ofertę OE Industry z Krakowa

Szukasz oświetlenia do autobusów? Poznaj ofertę OE Industry z Krakowa

Producent oświetlenia samochodowego Kraków - dowiedzcie się co może wam zaproponować.

Niezmiernie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jest oświetlenie samochodowe. Niepoprawne ustawienie świateł lub zlekceważenie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie być powodem groźnej sytuacji na trasie, co częstokroć kończący się wypadkiem. Używanie wysokiej jakości niezawodnych świateł jest kluczowe szczególnie w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe dzień w dzień musi zagwarantować bezpieczeństwo tysięcy podróżnych. Jednym z rodzimych producentów wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Krakowski producent oświetlenia samochodowego – nie tylko lampy boczne, przednie i tylne

W zasadzie w portfolio OE Industry znaleźć można każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Prócz lamp bocznych, przednich oraz tylnych do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, OE Industry produkuje też LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie podobnej do światła naturalnego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które stosowane są m.in. przez kierowców pojazdów specjalnych, off-road i agro. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej bądź służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też wykorzystywane przez konkretne służby światła niebieskie i białe. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał również o lampach wewnętrznych (w tym o praktycznych lampkach do czytania), które zauważalnie podnoszą jakość życia profesjonalnych kierowców, którzy spędzają sporo dni w podróży. A to tylko ułamek oferty OE Industry.

OE Industry wcieli w życie każdy pomysł kontrahenta

Partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia samochodowego. To doświadczony zespół ekspertów gotowy urzeczywistnić pomysł kontrahenta, opracowując wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego projektu na papierze, poprzez produkcję prototypu, aż po jego certyfikację. OE Industry oferuje też wsparcie posprzedażowe. Wskutek dokładnych analiz potrzeb odbiorców, zaangażowania w kompleksowe testowanie opracowywanych produktów, jak również budowania doświadczonego zespołu ekspertów, OE Industry zdobyło pozycję światowego lidera w branży oświetlenia automotive & mobility.

Nasz adres:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]