Jak spedzić czas w Pieninach? Wypróbuj spływ kajakowy Dunajcem

Jak spedzić czas w Pieninach? Wypróbuj spływ kajakowy Dunajcem

Spływ Dunajcem to doskonała metoda zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią wszyscy entuzjaści aktywnego wypoczynku. Spływ po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane wrażenia i sporą dawkę adrenaliny. Oferta jest przeznaczona dla różnych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, które chcą przygotować integrację dla zatrudnionych zespołów. Organizujesz wyjazd w góry i na trasie wyprawy leży Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, jakiej nie powinieneś przegapić.

Czy warto wybrać się na spływ kajakowy na Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która zapewnia doskonałe warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozwinięta baza turystyczna znajdująca się w pobliżu powoduje, że spływ Dunajcem staje się bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu. W rzece występują także przeróżne gatunki ryb, które można dostrzec w czasie spływu, a przepiękne widoki zachwycają. Spływ wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co umożliwia obserwację dzikiej przyrody w pełnej okazałości. Żeby uczestniczyć w spływie, wymagane jest stosowne przeszkolenie oraz sygnowanie regulaminu wypożyczalni. Pontonami sterują doświadczeni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ kajakowy Dunajcem – odpoczynek w Pieninach

Organizator spływów kajakowych po Dunajcu proponuje klientom do wyboru trzy pakiety – Active, Comfort oraz Basic. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – gumowe kajaki Gumotex Palava bądź polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram, kamizelki, kaski, wiosła i hermetyczne opakowania. Ze sobą trzeba zabrać ręcznik, koszulkę i spodenki do przebrania, jak również sportowe obuwie. Oprócz tego przy pakiecie Comfort zagwarantowany jest dojazd busem ze Szczawnicy.