Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Szukasz korzystnej oferty gór zimą dla początkujących? Doskonale trafiłeś! Wejdź na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem, który ceni bezpieczne i solidnie opracowane wyprawy nadzorowane przez profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, których celem są łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do zwolenników górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które lubią czynny wypoczynek i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego typu wycieczkach. Żeby partycypować w wyprawie nieodzowna jest mocna kondycja fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy wariant to trekking dla podróżnych sprawnych fizycznie, które brały już udział w eskapadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim poziomem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o dużej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne przeżycia. Umożliwiają zarazem realizację marzeń oraz poznanie swoich reakcji w trudnych warunkach. Firma zatrudnia zawodowych liderów oraz przewodników znających charakter górskiego terenu, ale też chętnie dzielących się swoją wiedzą z partycypantami wyprawy. Są oni również w stanie zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity i Alpy.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]