Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

automatyczna obsługa należności

Właściciele firm nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Jak działa Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a później obserwuje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przypisany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko dużych firm, ale też i tych małych, które w miesiącu obsługują tylko sto faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, nadzwyczaj potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie napotykają problemy z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla szkół, hoteli oraz firm usługowych

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to przydatna usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, wobec tego doskonale zda egzamin w uczelniach prywatnych lub językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się też hotelom, pensjonatom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]