Wibroterapia w zaciszu domu – o urządzeniach marki Vitberg

Wibroterapia w zaciszu domu – o urządzeniach marki Vitberg

Na https://natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala znajdziesz wszystko, co warto wiedzieć o marce Vitberg

Ludzie pracujący przed monitorem z czasem zaczynają cierpieć na bóle kończyn, bóle kręgosłupa oraz otyłość. Jednym ze sposobem walki z tymi dolegliwościami jest wibroterapia, która w ostatnich latach staje się coraz popularniejsza. Prace badawcze nad tym sposobem terapii prowadzano już w latach 60-tych XX w. Terapia wibracjami nie tylko wpływa na niwelowanie bólu, ale poprzez przyśpieszenie metabolizmu oraz pobudzenie włókien mięśniowych może wspierać również odchudzanie. Z terapii wibracjami często korzystają też zawodowi sportowcy do regeneracji mięśni po wyczerpujących sesjach treningowych.

Wibroterapia w domu z zestawem RAM Vitberg+

Wibroterapia nie jest jednak nieosiągalna dla przeciętnego Kowalskiego. Można się jej oddać we własnym domu, bez wymogu zapisywania się na zabiegi u rehabilitanta. W sprzedaży dostępne są zestawy do wibroterapii produkowane przez firmę Vitberg, które służą do stymulacji drganiami poszczególnych części ciała. Zestaw bazowy RAM Vitberg+ pozwala na użycie trzech głównych programów: Kręgosłup, Nogi oraz Relaks, w których można ustawić 4 poziomy częstotliwości drgań. Zestaw można powiększyć o kolejne moduły: Kolana, Nogi, Metabolizm, Szyja oraz Biodra.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]